Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/diarstudenta.cz/www.diarstudenta.cz/html/templates/gk_decor/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Přemýšlíte o práci v zahraničí?

EURES je bezplatná informační a poradenská služba Úřadu práce ČR podporující volný pohyb pracovních sil po Evropě.

Na portálech EURES www.eures.europa.eu a www.eures.cz lze najít aktuální informace o životních a pracovních podmínkách v zemích EU/EHP a Švýcarsku, stejně jako ověřená volná pracovní místa. Celoevropskou síť EURES tvoří cca 900 EURES poradců, v ČR působí na krajských pobočkách a kontaktních pracovištích Úřadu práce.

Hledáme zájemce o práci v zahraniční všech možných oborů a profesí. Oficiální databázi všech volných míst členských států EU, EHP a Švýcarska naleznete na Evropském portále pracovní mobility EURES. Tato volná pracovní místa jsou uveřejňována prostřednictvím veřejných služeb zaměstnanosti jednotlivých zemí.

Nabízíme bezplatný informační a poradenský servis o pracovním uplatnění. Jak hledat práci, na co se připravit. Životní a pracovní podmínky v jednotlivých členských zemích EU/ EHP a Švýcarska. Databáze ověřených volných míst v zemích EU/EHP a Švýcarsku.

Přemýšlíte o práci v zahraničí?