Jsme největší softwarová společnost ve Zlíně. Vznikli jsme v roce 2006 a vypracovali jsme si pozici férového zaměstnavatele o týmu více jak 90 talentovaných software engineerů.

Působíme také ve Vsetíně, Olomouci a Uherském Hradišti, kde rozvíjíme pobočky vývojového centra Edhouse. Pracujeme pro světové jedničky na mezinárodním trhu, a tím naplňujeme náš cíl přinášet zajímavou práci na Moravu. Mezi naše klíčové zákazníky patří společnosti Thermo Fisher Scientific, NCR, ON Semiconductor a ComAp. Stavíme na technologiích C#, C++, MS .NET, MS ASP.NET, Java, JEE, Angular a další.

Rádi bychom rozšířili své řady o studenty, co jsou rádi za neformální prostředí, kde si nehrajeme na žádný dress code, všichni se známe a tykáme si. Studenty, co jsou přímí a nebojí se ozvat, když se jim něco nezdá nebo si s něčím neví rady. ...A ideální by bylo, kdybyste uměli programovat :-) V C#, .NET, C++, ASP.NET nebo v Java... Uživíme šikovné testery, i juniorní. Společně s námi si pak můžete užít letní stáž, kde se zjistíte, jak to všechno chodí v praxi.Těm, co už se studium chýlí ke konci nebo už ho mají za sebou, nabízíme absolventské pozice.

Požadujeme

• Znalosti jednotlivých programovacích jazyků a frameworků (C#, C++, Java, .NET, ASP.NET) dle dané pozice. • Obecně se hodí znalost databází (Oracle DB, MS SQL, MySQL), znalost SQL, Entity Framework, LINQ, NUnit. • Zkušenosti s WPF, znalost source control (SVN, Git nebo RTC). • Znalost agilních metodik vývoje SW a jiné. • Důležitá je znalost angličtiny a týmový duch!

Nabízíme

Mimo práce na zajímavých projektech s námi získáš řadu benefitů, akcí a teambuildingů, možnost vzdělávat se, dočkáš se i profesního růstu. Budeš mít kolem chytrý tým a možnost flexibilní pracovní doby bez přesčasů. Samozřejmostí je občerstvení na pracovišti, masáže, pravidelný firemní sport a mnoho dalšího...

Průběh výběrového řízení

Pošli nám životopis, přidej pár řádků, proč by se ti u nás líbilo a vyčkej na odpověď. Neboj, nebude to trvat dlouho. Od nás potom dostaneš domácí úkol, který je pro všechny stážisty - je jen na tobě, jak si s ním poradíš. Ke tvému řešení dostaneš vždycky zpětnou vazbu. Pokud se nám bude líbit, potkáme se u nás a popovídáme si o představách spolupráce. No, a to je celé. Jednoduché ne?

Enjoy Work with Edhouse