Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/diarstudenta.cz/www.diarstudenta.cz/html/templates/gk_decor/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Připojte se k nám!

OP papírna je součástí skupiny delfort a přední světový výrobce speciálních a funkčních papírů pro zákazníky po celém světě.

Jsme světový lídr v oblasti konektivity a patříme mezi nejinovativnější společnosti světa - 25% našich aktuálně vyráběných produktů bylo vyvinuto v posledních 3 letech. Díky mezinárodnímu prostředí využíváme jazyky a cestujeme. Máme více než 2 500 zaměstnanců - u nás je od koho se učit, podporujeme interní kariérní růst. Už třikrát po sobě jsme byli zařazeni Institutem Etisphere mezi nejetičtější firmy světa. Působíme v perspektivním oboru automotive. 

Hledáme: Na inženýrské pozice hledáme talentované kandidáty - absolventy technických oborů se znalostí angličtiny. V mnoha odděleních nabízíme studentům technických oborů placenou stáž, případně spolupráci při psaní bakalářské nebo diplomové práce.

Požadujeme:

Vzdělání technického směru
Znalost anglického jazyka (úroveň B1 a výše)
Aktivní přístup k práci
Samostatnost
Více dle konkrétní pozice

Nabízíme:

Úspěšný start kariéry ve společnosti zkušených kolegů a v prostředí špičkových technologií
Flexibilní pracovní dobu
13. plat, roční bonus, příspěvek na dopravu a stravování
Řadu dalších benefitů

Připojte se k nám!