Kalendář: Kariéra, praxe a stáže

Kdy? 19.9. – 3.10. 2022

Nebojíš se nových výzev?

Kdy? 19.9. – 3.10. 2022

Nebojíš se nových výzev?

Ahoj!

Vítejte v novém akademickém roce. Je hrozné, že už je to zase tady… Proto mám pro Vás tuto challenge. Pojďme si užít ještě trošku léta a vyzkoušet si své dovednosti na různých místech Zlína. Můžete začít prakticky kdykoliv!

Pravidla jsou jednoduchá. Musíte vytvořit 4-5 členný tým, pak si jen opatřit hrací kartičku, která na Vás čeká na každém z uvedených stanovišť a pak už hurá do města.

Pokud nemáte parťáka, nevadí. V tomto příspěvku na facebooku si můžete v komentářích najít kamarády.

Musíte obejít všechna stanoviště a vyplnit také šifrovačku od CN Group, která zde bude v pravý čas umístěna.

Abyste se nominovali do finále, vyfoťte vždy alespoň jednoho člena při plnění úkolu, vyplněnou hrací kartičku a vše to umístěte na Instagram. Označte tam účet IAESTE UTB Zlín a k tomu přidejte #StudentZlinChallenge. Které čtyři příspěvky budou mít nejvíc srdíček, postupují do finále! Vyhlášení proběhne 3. října po skončení soutěže.

Finále se bude odehrávat v Exit Room Zlín, kde se týmy utkají v únikové hře. Bude se hrát o různé hodnotné ceny např. permanentky do Fitness Haly, také do samotné Exit Room a jiné!

Jak to tak u různých soutěží bývá, není důležité vyhrát, ale pobavit se. Proto Vás prosím, zbytečně se nehoňte, neriskujte, je to skutečně jen zábava.

Jelikož je to pilotní ročník, nemusí hned všechno fungovat dokonale, prosím, buďte trpěliví. Nikdo učený z nebe nespadl a o mně to platí taky.. Když by se cokoliv dělo během soutěže, jsem tu pro Vás.

Každopádně, doufám, že Vás to bude bavit stejně jako mě, když jsem to chystala a že si to všichni společně užijeme.

Tak zááááábavě…. Zdar!

 

Vaše

Eliška Hudcová

Studentka 2. ročníku FAME

Úkoly pro jednotlivé výzvy najdete vždy v kalendáři nebo na timeline. Pokud chcete, aby vám nic neuteklo, můžete si propojit svá zařízení přímo s kalendářem akcí. Stačí k tomu jen 3 jednoduché kroky!

Nenalezeny žádné události