B2A Propojujeme svět teorie s praxí vol. 1

Kalendář
FAI
Datum
01.10.2021 8:00 am - 15.10.2021 5:00 pm
Místo
B2A
Autor
Diář studenta
Url
https://kariera.b2a.cz/

Popis

Nemarni čas a vrhni se do světa praktických zkušeností již nyní!
Studentům 2. a 3. ročníků Fakulty aplikované informatiky nabízíme:

STÁŽE
Jsi zodpovědný a chceš získat cenné zkušenosti již se startem školního roku? Pokud ANO, tak ti nabízíme možnost podílet se na zajímavých projektech pro přední domácí i zahraniční společnosti. Stáž, brigáda nebo spolupráce na částečný úvazek je ideální způsob, jak nastartovat svou kariéru již během studia.

ŠKOLNÍ PRÁCE
Jsi v posledním ročníku svého studia, a ještě nemáš jasnou představu o své závěrečné práci? Pak se nám ozvi! Společně vymyslíme zadání a dáme dohromady práci, na kterou následně nebude sedat prach hluboko v šuplíku, ale poskytne efektivní řešení reálného problému z praxe.

WORKSHOPY
Díky spolupráci s UTB Zlín pravidelně představujeme studentům nejnovější trendy z praxe přímo ve školní výuce. Workshopy na Fakultě aplikované informatiky vedou naši zkušení tech leadeři napříč všemi technologiemi. Sleduj náš web a přijď se za námi během roku alespoň jednou podívat ;-)


Více informací najdeš na náborovém webu http://kariera.b2a.cz

nebo na tel. +420 601 340 956 či e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace o poloze

B2A

Ulice
269 Třída Tomáše Bati
Město
Zlín
Url
https://b2a.cz/